Встановлення лічильників води та тепла у Хмельницькій області

Монтаж лічильників

Встановлення лічильників води, тепла – одне з направлень професійної діяльності компанії «Тепло-водсервіс». Ми маємо всі необхідні сертифікати та обладнання, що дозволяють нам виконувати дані роботи. Їх результати без заперечень приймають компанії, що надають послуги: водоканали, тепломережі. Ми працюємо в Кам’янці-Подільському та Хмельницькій області, виконуємо встановлення квартирних та будинкових лічильників. Якість наших робіт та ціни приємно здивують кожного замовника. Звертайтесь та переконайтесь в цьому.Послуги з монтажу


Водяні та теплові лічильники – єдиний достовірний спосіб обліку спожитого енергетичного ресурсу. Завдяки їм, споживач оплачує фактично використані кубометри або гігакалорії. А це в свою чергу дозволяє суттєво економити на послугах, особливо, якщо врахувати високу вартість енергоресурсів. Прилади встановлюються або на багатоповерховий будинок, або в кожній квартирі, власному котеджі. Перший варіант дозволяє економити до 30% вартості води або тепла. Другий – ще більш заощадливий. Економія споживача при встановленні лічильників у квартирі може досягати 70%.

Наша компанія бере на себе весь комплекс робіт:

  • безкоштовна консультація;
  • отримання необхідних дозволів від належних організацій;
  • розробка проектної документації згідно з нормативними актами, що діють в Україні;
  • узгодження проекту в компаніях, що надають послуги;
  • підготовку місця, трубопроводу та безпосередній монтаж лічильника;
  • перевірка роботи системи;
  • оформлення документації та її передача в компанії, що надають послуги.


монтаж лічильників води і тепла

Попереджаємо: лічильники в квартирі встановлюються на кожен стояк. На гарячу та холодну воду потрібен свій прилад.


Надіслати запит в компанію

Чому потрібно звернутися саме до нас


Наша компанія давно працює на даному ринку послуг, має команду досвідчених майстрів та спеціалістів, що виконають роботи будь-якої складності швидко та якісно. Установка лічильників води, тепла відбувається у заздалегідь узгоджений час. У нас в наявності є сертифіковані прилади, тому вам не потрібно буде купувати їх самостійно.

Звертаючись до нас, ви отримуєте дійсно якісні послуги. Дізнатися більш детально щодо співпраці з нами можна за контактним телефоном або через форму зворотного зв’язку.