Повірка теплових лічильників у Хмельницькій області

Повірка лічильників тепла

Компанія «Тепло-водсервіс» пропонує користувачам Кам’янця-Подільського та Хмельницької області комплекс професійних послуг з повірки лічильників тепла. Це процедура, яку потрібно обов’язково проходити у терміни, прописані в паспорті приладу. Для більшості лічильників ця процедура повинна проводитися кожні 4 роки. Вона дозволяє встановити його придатність до подальшого використання. Ми можемо провести й непланову повірку за ініціативою користувача або теплопостачальної компанії у випадку появи сумнівів щодо достовірности обліку використаного тепла.


Як відбувається повірка


Повірку лічильників тепла неможливо провести без демонтажу приладу, тому перед проведенням робіт його потрібно розпломбувати.

На даному етапі складається двосторонній акт між користувачем та представником теплопостачальної компанії, в який вносяться номери знятих пломб та кінцеві показники. Тільки після цього наші спеціалісти демонтують лічильник та транспортують його у власну лабораторію, де і здійснюється повірка на стаціонарній проливній установці. Вона полягає в установленні точності вимірювання витрат води та різниці температури.

Якщо ми маємо справу з приладом, що оснащений автономною системою живлення, у разі необхідності виконується заміна акумулятора.

Заявка виконується у 10-12-денний термін. Напередодні візиту майстра, вам зателефонують для узгодження часу його приходу. Технік залишає акт на роботи та квитанцію на оплату послуг.

Якщо будуть потрібні додаткові послуги (заміна елементу живлення, ремонт), менеджер зателефонує вам і повідомить про це, прорахує вартість робіт.лічильник тепла

Після завершення всіх процедур, складається акт, в якому зазначається інформація щодо проведення повірки та готовності лічильника до подальшого використання. Цей документ та сам прилад повертається замовнику через 10-15 робочих днів, або через 15-18 днів, якщо проводилися додаткові роботи. Він знову монтується та пломбується.

Надіслати запит в компанію

Як замовити послугу

у Кам’янці-Подільському та Хмельницькій області

Подати заявку на повірку теплових лічильників можна через наш сайт або за телефоном. Ви маєте можливість перевірити статус свого замовлення, щоб бути певними, що воно знаходиться в обробці.

В нашому розпорядженні є все необхідне обладнання та спеціалісти, здатні якісно та швидко виконати дані роботи. Ми є сертифікованим центром, результати наших повірок приймаються тепломережами без заперечень. Звертайтеся та отримайте професійні послуги за розумною ціною!