Повірка лічильників води на дому, без демонтажу

Повірка лічильників води

Компанія «Тепло-водсервіс» надає комплекс професійних послуг з повірки лічильників холодної та гарячої води в Кам’янці-Подільському та Хмельницький області. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, виконуємо роботи без порушення пломб та демонтажу. Ми є сертифікованим органом, результати наших повірок визнаються постачальниками послуг (водоканалами та теплосервісами). Звертаючись до нас, ви отримаєте професійні послуги швидко, якісно та за вигідними тарифами.


Як проходить повірка лічильників


Вся процедура займає близько 20 хвилин і проходить безпосередньо на місці експлуатації водомірного пристрою. В роботі ми використовуємо проливну установку АС-П. Принцип її дії полягає в фотофіксації процесу вимірювання. Отримані дані установка самостійно шифрує та зберігає в своїй пам’яті.

Процедура повірки лічильників води відбувається в такій послідовності:

  • подання заявки на виконання робіт через форму на сайті або за телефоном;
  • узгодження часу роботи майстра: проводиться за добу до дати повірки (визначається 2-х годинний інтервал);
  • безпосереднє проведення робіт: встановлення камери, підключення проливної установки, вимірювання;
  • складання акту виконаних робіт та оплата послуг;
  • оброблення даних сертифікованою метрологічною лабораторією;
  • передача замовнику «Свідоцтва про повірку» або «Довідку про непридатність до подальшої експлуатації», якщо прилад не пройшов повірку.

Термін проведення повірки зазначається в паспорті приладу. Для більшості з них він складає 4 роки, для деяких – 3 роки.повірка лічильників води

Будьте уважні: у разі відсутності централізованого водопостачання або сантехніки, її несправності, пошкодженні пломби, нестабільному тиску у системі повірку лічильників без демонтажу неможливо провести. У випадку запітнілого прибору, при наявності механічних пошкоджень та відсутності змін показників під час пропуску води лічильник не повіряється зовсім та потребує заміни.


Надіслати запит в компанію

Чому потрібно звернутися до нас?

Повірка лічильників води на дому спеціалістами нашої компанії – це економія вашого часу та грошей!

Наші переваги:

  • використання виключно запатентованого обладнання;
  • висока кваліфікація спеціалістів;
  • великий практичний досвід у виконанні робіт.