ТОВ Тепло-Водсервіс: повірка лічильників у Хмельницькій області

Про компанію

ТОВ «Тепло-водсервіс»

Основним направленням професійної діяльності компанії «Тепло-водсервіс» є установка, заміна, повірка лічильників холодної та гарячої води. Досвідчені майстри виконують роботи з монтажу газових лічильників та лічильників тепла в квартирі, котеджі або в багатоповерховому будинку. Ми надаємо свої послуги споживачам Кам’янця-Подільського та Хмельницької області. Роботи виконується в узгоджений час, завдяки чому вам не доведеться перебувати весь день вдома.


Співпраця з професіоналами


За час роботи на даному ринку послуг ми вже встигли виконати багато замовлень, що надало нам суттєвий практичний досвід. Кожен за наших майстрів – спеціаліст своєї справи, ви можете бути впевнені в їхній порядності та високій кваліфікації. Обробка замовлень відбувається через контактний центр. Ви можете зателефонувати нашим спеціалістам або відправити їм онлайн-заявку. Жодне звернення не залишиться без уваги.

Наші переваги

Працюємо на ринку з 2016 року


Повірка без демонтажу

Роботи з повірки лічильників виконуються без розпломбування та демонтажу приладів, ми не втручаємося у роботу сантехніки, не пошкоджуємо крани.

Установка АС-П

Використовуємо проливну установку АС-П, що працює за методом фотофіксації та шифрування, виключаючи людський чинник у процесі вимірювання.

Отримання сертифікату

Передаємо документи в водоканали та тепломережі, що підтверджують факт проходження споживачем повірки, отримуємо сертифікат.

Продаж лічильників

У нас можна замовити нові лічильники. Ми пропонуємо прилади Sensus Slovensko a.s., є офіційним представником цієї компанії, надаємо сертифікати.


Надіслати запит в компанію
Замовити послуги компанії

Замовлення можна відправляти зручним способом, скориставшись інформацією, наведеною в розділі «Контакти». За день до візиту майстер зателефонує вам, щоб узгодити час проведення повірки.

Перед початком робіт ви можете звернутися до наших спеціалістів за додатковою інформацією, дізнатися ціни на послуги та лічильники. Це можна зробити за телефоном, через електронну пошту, вайбер або відвідати наш головний офіс у м. Кам’янець-Подільський.

Важливо: Повірка виконується для будь-яких лічильників номінальним діаметром DN10, DN15, DN20 з механічним відліковим пристроєм. Інші модифікації пристроїв неможливо перевірити без демонтажу.