Послуги тепловізійного обстеження квартир та будинків у Хмельницькій області

Тепловізійне обстеження

Якщо вам потрібні професійні послуги з тепловізійного обстеження споруд різного призначення у Хмельницькій області, звертайтесь в компанію «Тепло-водсервіс». Ми працюємо на ринку з 2016 року, маємо всі належні дозволи на проведення даних робіт. Наші спеціалісти в досконалості знайомі зі специфікою процесу, знають, в якій послідовності проводити вимірювання, як складати акти, щоб їх прийняли відповідні органи. Ми працюємо як з приватними будинками, так і з будь-якими іншими спорудами. Звертайтесь і отримайте професійні послуги швидко, якісно та за розумною ціною.


Коли потрібно проводити тепловізійне обстеження


Роботи проводяться із застосуванням сертифікованого обладнання – тепловізору. Це прилад, що фіксує температуру на поверхні та виводить результати у вигляді спектрального різнокольорового зображення.

Тепловійне обстеження проводиться з метою:

  • Енергетичного аудиту будівлі, що дозволяє скласти план заходів щодо зменшення використання теплових ресурсів. В деяких випадках невиправдана витрата тепла у багатоповерховому будинку може сягати 70%.
  • Перевірки якості робіт з утеплення фасадів, пошук так званих «теплових дірок». За допомогою тепловізору визначаються місця з дефектами та недостатньою товщиною ізоляційного матеріалу.
  • Діагностики віконних та дверних конструкцій, а також якість їх монтажу. Якісна установка –мінімізація теплових втрат приміщення.
  • Діагностика систем опалення, гарячого водопостачання. Допомагає виявити розбалансованість системи за гілками.
  • Обстеження електричних щитових з метою пошуку перегріву та перенавантаження мереж.


тепловізійне обстеження

Важливо! Наші спеціалісти зможуть не тільки провести вимірювання, але й виконають розрахунок тепловтрат будинку та розроблять план щодо їх мінімізації.


Надіслати запит в компанію

Як замовити послугу


Замовити дану послугу можна за телефоном або будь-яким іншим зручним для вас способом. Перед проведенням робіт рекомендуємо звернутися за додатковою консультацією, адже дані роботи мають свою специфіку, яку потрібно врахувати заздалегідь. Наша компанія працює як з фізичними, так і з юридичними особами, проводить енергоаудит підприємств, багатоповерхових та житлових будівель та інших споруд. Будемо раді допомогти саме вам!